Do każdego kto chce zbudować pasywny przychód i osiągnąć prawdziwą wolność finansową:

Jak w domowym zaciszu DOŚWIADCZYĆ
inwestowania w nieruchomości?

Jeśli chciałbyś bez żadnego ryzyka, w przyjemny sposób, w domowym zaciszu zdobyć doświadczenie z inwestowania w nieruchomości, spostrzeżenia i wnioski, których zebranie normalnie zajmuje lata i dziesiątki tysięcy złotych, mam dla Ciebie coś idealnego.

Marcin Matuszewski - Zdjęcie

Cześć!

Marcin Matuszewski z tej strony. Właściciel marki Intelektualnie.pl, autor książki „Landlord” oraz rentier dzięki inwestowaniu w nieruchomości i osoba zarządzająca obecnie ponad 260 umowami najmu.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przygotowałem dla Ciebie prezent o wartości 500 zł plus prawdopodobnie najefektywniejszą i najszybszą formę edukacji (o potwierdzonej naukowo skuteczności) z dziedziny, która może dać Ci prawdziwą i trwałą wolność finansową – z inwestowania w nieruchomości.

Tą formą edukacji jest…

Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier", w której wcielasz się w rolę inwestora w nieruchomości i jednym z Twoich głównych celów jest osiągnięcie rentierstwa – czyli stanu, w którym Twoje pasywne przychody przewyższają koszty życia.

Spód pudełka gry

Jak osiągnąć w niej rentierstwo?

Tak jak w życiu - odpowiednio decydując w co inwestować w każdej turze swój czas i pieniądze.

W prawdziwym życiu też najczęściej najmocniej ogranicza Cię czas i pieniądze, więc właśnie masz okazję nauczyć się zarządzać nimi jak profesjonalny inwestor.

I nie muszę Ci niczego mówić ani tłumaczyć – SAM wszystkiego się nauczysz podczas grania. W miarę jak będziesz coraz lepiej zauważał co wpływa na co i w jaki sposób, poznawał możliwości i rodzaje sytuacji, które mogą Cię spotkać na Twojej inwestycyjnej drodze (oraz jak się przed nimi zabezpieczyć lub wykorzystać je na swoją korzyść) – uzyskasz najlepszą lekcję inwestowania jaką można zdobyć w tak krótkim czasie.

Okazje mieszkaniowe i wypadki, które spotkasz na kartach gry są wzorowane na prawdziwych zdarzeniach, z którymi miałem styczność. Dzięki temu będzisz mógł wykorzystywać doświadczenie zdobyte w grze, w prawdziwym życiu podczas realnych inwestycji.

Z czego składa się gra

Pudełko gry
 • Plansza do gry
 • 22 karty doświadczenia
 • 20 kart finansowania
 • 50 kart mniejszych nieruchomości
 • 40 kart większych nieruchomości
 • 10 kart profesji
 • 6 arkuszy giełdy marzeń
 • 320 papierowych banknotów o różnych nominałach
 • 90 drewnianych znaczników mieszkań
 • 6 kart pomocniczych z przebiegiem gry i znaczeniami ikon
 • Kostka do gry
 • Znacznik czas
 • Bloczek arkuszy portfela inwestycyjnego

Max liczba graczy to 6, a średni czas rozgrywki przy rozgrywce przyspieszonej wynosi 1-1,5 h, a przy rozgrywce pełnej 1,5-3h.

Jak wygląda rozrywka

Trzon rozrywki polega na tym, że na początku każdej tury, każdy z graczy ma 3 punkty czasu reprezentujące Twój wolny czas. To na co przeznaczysz te punkty zależy tylko od Ciebie.

Możesz je wydać m.in. na:

 • Pozyskiwanie finansowania
 • Szukanie członków do swojego zespołu (prawnik, hydraulik, ekipa budowlana itp.)
 • Zdobywanie doświadczenia
 • Szukanie okazyjnych mieszkań na zakup
 • Szukanie okazyjnych mieszkań na podnajem
 • Negocjowanie ceny zakupu mieszkania
 • Negocjowanie ceny wynajmu mieszkania
 • Remontowanie mieszkania
 • I wiele innych

Każda z tych rzeczy rodzi inne efekty i w jednej sytuacji może się okazać dla Ciebie najlepszą możliwą decyzją, a w innej największym hamulcem.

Dzięki grze możesz bez podejmowania żadnego realnego ryzyka i kosztów przekonać się jakie Twoje działania (lub całe ich kombinacje) i kiedy są jednym, a kiedy drugim, jakie efekty rodzą i z jakim ryzykiem się wiążą.

Bo jak się pewnie domyślasz – nie zawsze wszystko będzie szło różowo. Jeśli się odpowiednio nie zabezpieczysz narażasz się na różne nieprzyjemne, występujące losowo zdarzenia, które mogą kosztować Cię sporo pieniędzy i opóźnień na Twojej drodze do rentierstwa.

I to jest prawdziwe zarówno w życiu, jak i w grze.

Tylko, że w grze możesz w ciągu kilku godzin doświadczyć (lub podpatrzeć jak spotykają innych) ich dziesiątki i zobaczyć jak się przed nimi zabezpieczyć lub co minimalizuje ich wpływ.

W normalnym życiu – te wydarzenia są rozłożone na lata i kosztują Cię realny czas i pieniądze.

Dlatego przysiadając do gry razem z innymi (lub samemu) możesz w ciągu zaledwie kilku godzin zrobić symulację i zdobyć doświadczenie, które…

…normalnie zbierałbyś LATAMI!

Tutaj tkwi właśnie potęga gier edukacyjnych. Wykorzystaj ją i w ciągu godzin zdobądź doświadczenie, spostrzeżenia i wnioski, które normalnie zyskałbyś po latach inwestowania.

Oszczędź sobie setek godzin i dziesiątki tysięcy złotych, jakie mogą kosztować Cię prawdziwe inwestycje jeśli zabierzesz się za nie bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

A te możesz teraz zebrać tanio, szybko i prosto w domowym zaciszu bawiąc się jednocześnie z innymi.

Ile to kosztuje?

A na ile wyceniłbyś narzędzie edukacyjne, które w ciągu kilku godzin jest w stanie dać Ci wiedzę, doświadczenia i spostrzeżenia warte LATA Twojego czasu i dziesiątki tysięcy złotych?

Wiem, że się powtarzam z tymi latami, ale po to m.in. powstała ta gra – by zaoszczędzić Ci ten czas i pieniądze. Byś nie musiał ich przeznaczać na naukę na błędach, tylko być mógł je popełnić wszystkie w domu na planszy i zacząć inwestować z dużo większym sukcesem.

Dlatego cena tej gry edukacyjnej to 297 zł.

Jak na grę planszową to całkiem spro. Jednak jak na narzędzie edukacyjne z inwestowania nieruchomości (którym "Polski Rentier" jest dużo bardziej niż grą) i zysk, który Ci może przynieść - śmiesznie mało.

Ale to nie wszystko, bo chcąc zrobić Ci prezent z okazji nachodzących Świąt Bożego Narodzenia, mam dla Ciebie

Prezent warty 500 zł!

Z okazji nachodzących Świąt, jeśli zamówisz grę „Polski Rentier” do 17 grudnia 2015 (czwartek) otrzymasz w prezencie – moim zdaniem – najlepsze uzupełnienie tej gry: wejściówkę na 1-dniowe szkolenie „Droga Rentiera".

Poprzednia wersja tego szkolenia odbyła się ok. 2 miesiące temu i uczestniczyło w niej 196 osób, a bilety kosztowały 500 zł (chyba, że ktoś zapisał się dużo wcześniej, to wtedy mógł je zdobyć z pewną obniżką).

Jednak bez znaczenia na to, który z uczestników zapłacił 500 zł, a który mniej – Ty masz wejściówkę na to szkolenie ode mnie całkowicie za darmo!!!

Czego nauczysz się na szkoleniu
"Droga Rentiera"

 • Dlaczego inwestować akurat w nieruchomości? A jeśli już, to w jakie?

  Poznasz wszystkie (także te niewidoczne z „zewnątrz”) korzyści płynące z inwestowania w nieruchomości, których nie dadzą Ci inne aktywa (akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne itd.). Dowiesz się także dokładnie w jaki rodzaj nieruchomości inwestować (mamy przecież grunty, nieruchomości komercyjne, mieszkaniowe) – sama ta jedna informacja może zaoszczędzić Ci OGROMNYCH pieniędzy i czasu, bo mnóstwo ludzi inwestuje je w rzeczach, które tak naprawdę nie dają im tego, czego chcą.

 • „A co jeśli…”

  Nieruchomości mają Cię utrzymywać przez resztę życia i dawać Ci stabilność, poczucie bezpieczeństwa i wolność, więc jeśli chodzą Ci po głowie jakieś pesymistyczne czy nawet apokaliptyczne scenariusze, to pytaj śmiało. W tym module poznasz odpowiedzi na wszystkie swoje wątpliwości i obawy.

 • Jaka jest najlepsza strategia inwestowania we własność

  Poznasz gotową strategię budowania swojej wolności finansowej za pomocą odpowiedniego kupowania mieszkań na wynajem. Dowiesz się jak to robić aby możliwie najszybciej (także przy ograniczonej gotówce na inwestycje) zbudować rentierstwo.

  Podpowiedź: kluczowym elementem tej strategii jest maksymalne wykorzystanie 3 dźwigni – podatkowej, kredytowej i majętności.

 • Czym jest druga strategia inwestowania (podnajem) i kiedy sprawdza się najlepiej?

  Poza kupowanie nieruchomości na własność i ich wynajmowaniem, możesz je jeszcze podnajmować – czyli wynająć od kogoś mieszkanie taniej, aby następnie wynająć je komuś drożej. I ta różnica między przychodem od najemcy, a tym co płacisz za wynajem właścicielowi mieszkania stanowi Twój zysk.

  Czy to naprawdę działa? Kiedy najlepiej stosować podnajem? Jak WIELOKROTNIE zwiększa tempo i ułatwia Ci kupowanie najlepszych mieszkań na własność (robi to na kilka sposobów)?

  Tego wszystkiego dowiesz się w tym module. Jeśli w pełni zrozumiesz podnajem i zaczniesz go odpowiednio wykorzystywać, to niewyobrażalnie przyspieszy Twoją drogę do rentierstwa.

 • 5-stopniowa formuła inwestowania w podnajem

  Cała inwestycja w podnajem sprowadza się tak naprawdę do powtarzania 5 kroków, które tutaj odkryjesz. Wystarczy tylko, że opanujesz każdy z nich i będziesz je… powtarzał. Tutaj naprawdę nie trzeba żadnej kreatywności – to prosta i konkretna procedura, której wystarczy się trzymać, a z każdą powtórką Twój miesięczny zysk będzie rósł.

 • Zaplanuj swoją drogę do rentierstwa

  W tej części będziesz już wiedział jak wygląda prawdopodobnie najefektywniejsza strategia inwestowania w nieruchomości pod wolność finansową. Wykorzystując nową wiedzę zaprojektujesz własną drogę (w swojej sytuacji życiowej) do pełnej wolności finansowej.

 • Jak znaleźć idealną nieruchomość do kupienia na własność

  Mając już wszystkie niezbędne informacje o działaniu nieruchomości i znając strategie inwestowania w nie oraz własną ścieżkę przejdziemy do bardzo drobnych szczegółów jak znaleźć PRAWDZIWĄ okazję do kupienia – mieszkanie w idealnej lokalizacji o odpowiednich parametrach i w cenie jaka jest zupełnie nie do pomyślenia dla przeciętnego inwestora czy kupca.

  Szukanie idealnej nieruchomości na własność pod wynajem, też nie jest żadną filozofią – to w pełni powtarzalny proces, ale jest tutaj kilka subtelności, które musisz znać jeśli chcesz to robić naprawdę dobrze. Poznasz je w tym module.

 • Jak znaleźć świetne mieszkanie na podnajem?

  Wiele osób słysząc jak działa podnajem nie dowierza, że to może się opłacać i nam, i właścicielowi mieszkania. W końcu skoro wynajmuje nam taniej, a my komuś drożej… to czemu sam nie wynajmie od razu komuś innemu drożej?

  W tej części nie tylko odpowiemy sobie dokładnie na to pytanie, ale poznasz też szczegółową procedurę jak postępować DOSŁOWNIE krok po kroku, aby znaleźć właściciela, który chętnie odda Ci swoje mieszkanie w podnajem na takich warunkach, abyś i Ty i on był naprawdę zadowolony z tego układu.

  Znowu – żadnych czarów-marów, hipnotycznej perswazji, manipulacji, NLP i innych rzeczy. Tylko jasna, w pełni powtarzalna przez każdego procedura, która punkt po punkcie sprawi, że najpierw znajdziesz odpowiednią osobę, a następnie uda Ci się zawrzeć z nią dobrą dla was obojga transakcję, która zbuduje Ci comiesięczny pasywny przychód.

 • Jak OD RAZU przekuć nowo zdobytą wiedzę w kilkuletnie doświadczenie (dla chętnych)

  Na sam koniec (opcja wyłącznie dla chętnych) zostanę z Tobą jeszcze 3 h gdybyś chciał zagrać wspólnie w grę planszową "Polski Rentier".

  Pamiętasz jak na jednym z wcześniejszych etapów szkolenia powyżej napisałem, że zaplanujesz na nim swoją drogę do rentierstwa?

  W tej grze postarasz się je właśnie osiągnąć – i to przy Twoich obecnych rzeczywistych oszczędnościach, miesięcznych dochodach oraz naturalnie ograniczonej ilości wolnego czasu.

  Zagraj i zdobywaj doświadczenie już na sali, gdzie masz mnie do porady oraz możesz podglądać innych uczestników i na ich przykładach także obserwować co się sprawdza, a co nie.

  Plus to świetna okazja do pewnej rywalizacji i podpatrzenia jak grają inni. Z pewnością nieraz zaskoczą Cię strategie jakie opracowali, więc możesz sporo się nauczyć.

Trochę spraw organizacyjnych

Szkolenie odbędzie się 30 stycznia 2016 (sobota) w Hotelu Airport Warszawa przy ul. 17 Stycznia 24 w Warszawie

Hotelu Airport Warszawa

Zaczynamy o godz. 10:00 (rejestracja zaczyna się od 8:30). Szkolenie kończy się o ok. 18:00, a po nim dla chętnych od 19:00 jeszcze przez 3 godziny (do 22:00) będzie możliwość wspólnej gry w grę „Polski Rentier”.

Na szkoleniu będzie catering w ramach przerw (kawa, herbata, ciastka). Przewidziana jest przerwa obiadowa (obiad we własnym zakresie).

PODSUMOWANIE
Oto co dostaniesz:

Jeśli do końca 17 grudnia 2015 (najbliższy czwartek) zamówisz z tej strony planszową grę edukacyjną „Polski Rentier”, otrzymasz:

 • Edukacyjną grę planszową „Polski Rentier”

  w której w szybki i bezpieczny sposób zdobędziesz bezcenne doświadczenie, spostrzeżenia, wnioski i zrozumienie tego na czym polega i jak prawidłowo inwestować w nieruchomości pod wolność finansową.

  Tylko tutaj jeszcze ważna informacja – gra jest obecnie na etapie produkcji więc zostanie do Ciebie wysłana po Nowym Roku, a do 20 stycznia 2016. Przesyłka gratis!

 • BONUS: Wartą 500 zł wejściówkę na najbliższe (30 stycznia 2016) szkolenie „Droga Rentiera”

  na którym zobaczysz jak wygląda cały schemat rzeczywistego inwestowania w nieruchomości, żebyś mógł już nie tylko na grze edukacyjnej, ale REALNIE sięgnąć po rentierstwo.

Bez znaczenia więc czy:

 • chcesz dopiero przekonać się o co chodzi z tym całym inwestowaniem w nieruchomości i profesjonalnym budowaniem za ich pomocą pasywnego przychodu,
 • czy myślisz o nich dużo poważniej i chcesz się sprawdzić jako inwestor oraz zobaczyć jakie pułapki i wyzwania czekają na Ciebie na tej drodze (lub jakie „triki” są możliwe),
 • czy wiesz, że chcesz inwestować (lub nawet już inwestujesz) w nieruchomości i chciałbyś wiedzieć jak robić to sprawniej i DUŻO zyskowniej,

wierzę, że ta gra jest dla Ciebie i znajdziesz w niej bezcenną lekcję. Lekcję, którą zapamiętasz na długo, bo nie będziesz się jej uczył na pamięć, tylko w bezpiecznej symulacji PRZEŻYJESZ ją na własnej skórze.

Jeśli to brzmi dla Ciebie dobrze, to uzupełnij teraz formularz poniżej, opłać zamówienie na następnej stronie i… życzę miłej zabawy.

Zabawy zaprojektowanej tak, by doprowadzić Cię do pełnej wolności finansowej w realnym życiu.


Zapisy na tę promocyjną ofertę się zakończyły

Wpisz poniżej swój adres email, aby zapisać się na listę oczekujących i otrzymać powiadomienie kiedy będzie ruszała kolejna edycja "Drogi Rentiera" lub kiedy będzie można zamówić grę "Polski Rentier".

Zapisz się poniżej:


Twoje dane są z nami bezpieczne. Polityka PrywatnościPrzed szkoleniem prześlę Ci jeszcze oczywiście przypomnienie z adresem, godzinami rozpoczęcia/zakończenia szkolenia i kilkoma innymi sprawami organizacyjnymi, więc będziemy w kontakcie.