Jak dzięki inwestowaniu w nieruchomości osiągnąć pełną wolność finansową?

Jeśli chciałbyś w zgodzie ze swoimi wartościami zbudować stabilny przychód pieniężny, który będzie do końca życia w całości utrzymywał Ciebie i Twoją rodzinę, to poniższa wiadomość może być jedną z najważniejszych jakie przeczytasz.

Jak w kilka lat stałem się rentierem i jak Ty także możesz to osiągnąć?

Otóż istnieje pewien tajemniczy algorytm postępowania, który pozwala robić takie operacje na nieruchomościach, że np. 1 kawalerka daje Ci 33,3% zwrotu w ciągu roku… czyli jej zakup zwraca Ci się w 3 lata.

Niestety są to operacje, o których nie chcę publicznie mówić, bo są zbyt skomplikowane, plus gdyby wszyscy zaczęli tak robić, to przestałoby działać, a tak – póki wie o tym tylko małe grono „wtajemniczonych” – stanowią one nasz sekret wyjątkowo szybkiej wolności finansowej.

Żartowałem :)

Rzeczywiście osiągam 33,3% zwrotu i więcej, ale nie ma w tym niczego tajemniczego i zobaczysz to dokładnie w tej, krótkiej prezentacji:Zerknij proszę.

Poznasz w niej pełny schemat etycznego inwestowania w nieruchomości pod wolność finansową. Plus na konkretnym przykładzie zobaczysz ile np. gotówki musisz realnie mieć, żeby kupić swoje pierwsz mieszkanie pod wynajem (pewnie się zdziwisz) i jaki może Ci ono dać przychód.

.... (czas na obejrzenie bo dalsza część artykułu odnosi się do wiedzy z prezentacji)...

...

...

Już? Obejrzałeś?

Jak widziałeś kupuję mieszkania w całości lub niemal całości za kredyt (jeśli wiesz co robić, to jest to możliwe także w tym i kolejnych latach, gdy rzekomo trzeba mieć coraz większy wkład własny), a następnie wynajmuję je za taką kwotę, żeby w całości pokrywała moją ratę kredytu plus dawała mi jeszcze dodatkowy zysk. I właśnie dzięki tym ”dodatkowym zyskom” czyli różnicom między przychodem z najmu, a ratami kredytów za moje nieruchomości stałem się rentierem.

Brzmi jakoś tajemniczo czy skomplikowanie?

Ani trochę, prawda?

Nie ma tutaj żadnych szwindli, machlojek , pół-legalnych operacji, dawania pieniędzy pod stołem, wyłudzania zdolności kredytowej, wyciskania ostatniego grosza z najemców czy oszukiwania sprzedających żeby sprzedawali taniej. Po prostu dobrze przemyślany i profesjonalnie prowadzony najem mieszkań. Tylko tyle. Żadnej filozofii i żadnych tajemnic.

Więc teraz pytanie za 100 punktów:

proste

I tutaj mój przyjacielu/przyjaciółko jest pies pogrzebany.

Odpowiedź na to pytanie brzmi: bo są DZIESIĄTKI miejsc, w których można się „potknąć” i solidnie poturbować. Jeśli widziałeś prezentację, o której wspomniałem powyżej lub przeczytałeś powyższe streszczenie, to myślę, że sam widzisz, iż sam schemat i filozofia inwestowania pod wolność finansową nie jest żadną fizyką kwantową. To wyłącznie prosta kalkulacja.

Ale jeśli chcesz to FAKTYCZNIE zrobić – czyli z dużym sukcesem kupić i wynająć mieszkanie - to musisz znać już dużo więcej szczegółów.

Zobacz: już na etapie samego tylko wyboru mieszkania możesz przecież kupić (i jeszcze słono przepłacić) mieszkanie, którego koszt przygotowania będzie 3 razy droższy niż szacowałeś bo wyjdą jakieś ukryte wady, albo znajdą się takie rzeczy, że nikomu tego nie wynajmiesz.

Plus nie wiedząc gdzie szukać i na co NAPRAWDĘ zwracać uwagę wybierając mieszkanie pod wynajem, jest spore prawdopodobieństwo, że po prostu stracisz pieniądze, czas i mnóstwo nerwów.

A to sam tylko etap WYBORU odpowiedniego mieszkania.

A przecież nawet jeśli go dobrze przejdziesz, wybierzesz świetne mieszkanie, bardzo dobrze położone, w świetnym stanie i cenie i weźmiesz na nie odpowiedni kredyt, to... możesz je nieodpowiednio urządzić, albo nieodpowiednio reklamować przez co i tak będziesz miał problem ze znalezieniem najemcy i będziesz ponosił spore koszty pustostanu.

Ale nawet jeśli przejdziesz idealnie etap wyboru mieszkania, jego kupna, urządzenia i reklamy, to możesz przejść prawdziwy koszmar jeśli nie potrafisz odpowiednio zarządzać najmem, czyli jeśli nie wiesz jak np.:

Każdy przecież słyszał historie o najemcach, którzy nie chcą płacić albo niszczą mieszkanie, prawda? Najem to nie jest rzecz, którą możesz robić „na czuja” – tutaj wymagana jest po prostu odpowiednia wiedza, odpowiednio stworzona przez prawnika umowa najmu i zbiór zasad, którymi będziesz się kierować.

Dlatego przygotowałem dla Ciebie kolejną prezentację, w której poznasz odpowiedzi na 2 największej problemy związane z wyjmowaniem mieszkań:

Jeśli nie znasz odpowiedzi na te 2 pytania, to wynajmowanie mieszkania może z dobrej inwestycji zmienić się w prawdziwy koszmar.

Jak więc brzmią rozwiązania?

Zapraszam do drugiej prezentacji:

Na koniec prezentacji wspominam o szkoleniu - gdybyś był zainteresowany to szczegóły znajdziesz na dole tego artykułu.

Wracając do tego, czego dowiedziałeś się w obu prezentacjach - jak widziałeś...

Ogólny schemat inwestowania jest banalnie prosty...

Kup na kredyt i wynajmij za więcej niż wynosi Ciebie rata kredytu. Tyle!

Ale to właśnie te „szczegóły” - obecne dosłownie na każdym kroku - decydują o tym, czy Twoja inwestycja będzie dla Ciebie kurą znoszącą złote jajka, która miesiąc w miesiąc – przy zadowoleniu wszystkich – automatycznie przelewa Ci na konto dodatkową gotówkę, czy wyłącznie dodatkowym źródłem zmartwień i kosztów.

Miej proszę tego świadomość.

Nieruchomości pod najem – w porównaniu do wielu innych typów inwestycji, gdzie najczęściej jedynie decydujesz o tym co i kiedy kupić i kiedy sprzedać – dają Ci DUŻO większą kontrolę.

Masz przecież pełną kontrolę nad tym, co kupujesz, po jakiej cenie, co z tym zrobisz, jak urządzisz daną nieruchomość, w co ją wyposażysz, na jakim rynku ją wynajmiesz, jak i gdzie będziesz się reklamował, komu ją wynajmiesz, po jakiej cenie, na jak długo, na jakich warunkach… masz naprawdę sporą kontrolę.

Właśnie dzięki tej kontroli – jeśli wiesz co dokładnie robić na każdym etapie - jesteś w stanie ograniczyć ryzyko każdej inwestycji do naprawdę minimum i uczynić z nich pewne źródła dodatkowego przychodu, które z czasem będą w stanie całkowicie utrzymywać (lub nie tylko utrzymywać jeśli zechcesz) Ciebie i Twoją rodzinę.

Pozwól, że się trochę przed Tobą "otworzę"...

Nie jestem i nie chcę być hazardzistą - nie chcę szybko zarobić, „akceptując” ryzyko, że mogę wszystko stracić. Chcę budować coś, co będzie dawało mi poczucie bezpieczeństwa, stabilności i wolności oraz utrzymywało mnie i moją rodzinę... przez DZIESIĘCIOLECIA.

I do tego robiąc to wszystko w 100% zgodnie ze swoimi wartościami, z pasją – tak żebym mógł być dumny ze swoich inwestycji wiedząc, że za moim przychodem stoi czyjeś zadowolenie, wiedząc że jestem rentierem nie dlatego, że świetnie spekuluję na wahaniach rynku, tylko dlatego, że zapewniam ludziom dach nad głową w dobrych warunkach po uczciwej cenie, w taki sposób, że są z tego zadowoleni.

To jest moje podejście, tak ja inwestuję i tego mogę Cię nauczyć. Jeśli czujesz, że to podejście Ci odpowiada, to chciałem Cię zaprosić na szkolenie:

„Jak inwestować w nieruchomości mieszkaniowe pod wolność finansową”

Jednak zanim poznasz jego szczegóły – skoro znasz już mój stosunek do inwestowania – pozwól proszę, że będę z Tobą także w 100% szczery i otwarty jeśli chodzi o to, dla kogo jest to szkolenie, dobrze?

WAŻNE!!!

Zresztą sam zobacz czego się na nim dokładnie nauczysz:

Dzień I (piątek): godz. 10:00 – 19:00

 • Dlaczego inwestować akurat w nieruchomości? A jeśli już, to w jakie?
 • Poznasz wszystkie (także te niewidoczne z „zewnątrz”) korzyści płynące z inwestowania w nieruchomości. Dowiesz się także dokładnie dlaczego inwestować akurat w nieruchomości mieszkaniowe, a nie inne.

 • „A co jeśli…”
 • Nieruchomości mają Cię utrzymywać przez resztę życia i dawać Ci stabilność, poczucie bezpieczeństwa i wolność, więc jeśli chodzą Ci po głowie jakieś pesymistyczne czy nawet apokaliptyczne scenariusze, to pytaj śmiało. W tym module poznasz odpowiedzi na wszystkie swoje wątpliwości i obawy.

 • Zaplanuj swoją drogę do rentierstwa
 • W tej części zaprojektujesz swoją pełną drogę do wolności finansowej dzięki nieruchomościom.

 • Jak rozpocząć poszukiwania idealnej inwestycji
 • Opanujesz krok po kroku formułę, która pozwoli Ci REALNIE poznać rynek nieruchomości w Twoim mieście, tak abyś w pierwszej kolejności wiedział czym tak naprawdę są okazje (ich nie znajdziesz w ogłoszeniach).

  Zdradzę Ci już tutaj pewną wskazówkę: okazje się często tworzy, a nie znajduje. Dowiesz się jak to robić.

 • Gdzie szukać idealnej inwestycji?
 • Poznasz wiele źródeł, z których można kupować nieruchomości i dowiesz się jak i kiedy najlepiej korzystać z każdego z nich.

 • Pośrednik – do czego tak naprawdę służy
 • W tym module dowiesz się jakie tak naprawdę jest zadanie pośrednika i kiedy warto korzystać z jego pomocy, a kiedy nie.

 • Co w rzeczywistości oznacza cena nieruchomości w katalogu czy na stronie internetowej?
 • Dowiesz się jaki związek ma proponowana cena nieruchomości z rzeczywistą jej wartością i dlaczego ktoś oferuje taką, a nie inną cenę.

 • Jak przeglądać nieruchomości?
 • Dowiesz się na co zwracać uwagę podczas przeglądania nieruchomości i nawet jak tworzyć odpowiednie notatki (otrzymasz specjalny szablon do ich tworzenia) i organizować je by szybciej podejmować trafne decyzje.

 • Co to jest wskaźnik ROI i jak go liczyć?
 • Opanujesz wskaźnik, który będzie dla Ciebie jednym z najważniejszych drogowskazów na drodze do rentierstwa.

 • Jakie elementy NAPRAWDĘ wpływają na atrakcyjność mieszkania w oczach najemcy.
 • Dowiesz się na jakie elementy najbardziej zwracają uwagę (często nawet nie zdając sobie z tego w pełni sprawy) najemcy, po to żebyś mógł wybierać tylko takie nieruchomości, które wynajmiesz później bez żadnego problemu i będą prawdziwą gratką na rynku.

 • Wzór na PRAWDZIWĄ cenę mieszkania.
 • Ile w Twoich oczach (oczach inwestora) jest warta dana nieruchomość i za ile możesz ją maksymalnie kupić? W tym module dzięki ćwiczeniom na realnych przykładach opanujesz obliczanie tego za pomocą specjalnego wzoru. Plus dzięki poczynionym obliczeniom sam stworzysz sobie rodzaj „ściągi”, żeby wiedzieć za ile maksymalnie możesz kupić dany rodzaj nieruchomości.

Dzień II (sobota): godz. 10:00 – 18:00

 • Jak analizować księgę wieczystą nieruchomości - ćwiczenia.
 • Nauczysz się analizować jeden z najważniejszych dokumentów jeśli chodzi o nieruchomości i dzięki temu unikać bardzo kosztownych (i niestety mało znanych) błędów przy ich zakupie.

 • Jak sprawdzać stan techniczny nieruchomości.
 • Zobaczysz na co zwrócić uwagę, żeby sprawdzić faktyczny stan nieruchomości i realne koszty jej przygotowania pod najem oraz uniknąć przykrych (i kosztownych) niespodzianek.

 • Szybka szkoła negocjacji.
 • Nauczysz się odpowiedniego postępowania na każdym etapie negocjacji ceny nieruchomości – od tego jaką ofertę złożyć na wstępie, do czego dążyć składając ofertę, czego szukać i jak postępować w trakcie negocjacji „twarzą w twarz” i co robić pod ich koniec żeby zakończyć je sukcesem.

 • Finansowanie zakupu nieruchomości
 • Poznasz wszystko co musisz wiedzieć o kredytach, aby możliwie najkorzystniej i najbezpieczniej finansować zakup nieruchomości. Zobaczysz na jakie parametry kredytowe warto zwracać największą uwagę, a nawet jak się zabezpieczyć na wypadek hiperinflacji (wtedy raty większości kredytów szybują w górę).

 • Zakup mieszkania krok po kroku… ale dla inwestora
 • W tym module nie tylko poznasz pełną procedurę zakupu mieszkania, ale dowiesz się także dokładnie co i KIEDY robić, aby Ci się to najbardziej opłacało. Są bowiem zarówno okresy, w których łatwiej, i w których trudniej jest wynająć mieszkanie.

  Odpowiednio je dobierając odkryjesz pełny plan, który wskaże Ci kiedy najlepiej zacząć szukać odpowiedniej nieruchomości, kiedy złożyć na nią ofertę, kiedy podpisać umowę przedwstępną, kiedy zabrać się za załatwianie kredytu i kiedy zacząć ją wynajmować, żeby na każdym etapie uzyskać najlepsze możliwe rezultaty.

 • Amortyzacja, podatki i rozliczenia
 • W tym module nauczysz się ograniczać do minimum podatek jaki musisz płacić z tytułu zysków z najmu lub nawet – jeśli prowadzisz działalność gospodarczą – korzystać z dźwigni podatkowej, dzięki której ostatecznie zapłacisz nawet NIŻSZY podatek niż gdybyś nie miał nieruchomości (amortyzacja przyspieszona).

 • Jak kupić kilka nieruchomości jednocześnie
 • Gdy już będziesz wiedział wszystko co należy zrobić aby skutecznie i zyskownie inwestować w mieszkania pod wynajem żeby dążyć do wolności finansowej, to dowiesz się jak przyspieszyć ten proces kilkukrotnie kupując i wynajmując jednocześnie kilka nieruchomości.

 • Jak przygotować mieszkanie pod najem?
 • Poznasz rzeczy, na które potencjalni najemcy zwracają największą uwagę decydując o wyborze mieszkania dla siebie i dzięki temu dowiesz się w co wyposażać swoje mieszkanie, a czego unikać i dlaczego (wiele osób robi tutaj błędy), aby szybko i bezproblemowo je wynająć.

  Jest bowiem wiele elementów, na których możesz sporo zaoszczędzić i nie wpłyną na ocenę Twojego klienta, a są też takie, na których nie wolno Ci oszczędzać.

  UWAGA: Robiąc „na czuja” większość osób postępuje tutaj odwrotnie – oszczędza na rzeczach kluczowych, a niepotrzebnie wydaje pieniądze na rzeczy, które mają mały wpływ na komfort najemcy.

  Ponadto otrzymasz pełną rozpiskę (razem z cenami i miejscem zakupów) tego w co sam wyposażam swoje mieszkania, żebyś widział od razu co dokładnie powinieneś do nich kupić, gdzie możesz to zrobić i ile to kosztuje, przynajmniej mnie.

  Ostatecznie nauczysz się za dużo mniejsze pieniądze przygotowywać dużo atrakcyjniejsze dla najemców mieszkanie, niż robi to Twoja konkurencja.

 • Jak się zabezpieczyć na wypadek zniszczeń czy opóźnień w płatnościach
 • Dowiesz się dokładnie w jaki sposób w pełni zabezpieczyć się przed złym najemcą i poznasz pełną procedurę postępowania (krok po kroku) w przypadku opóźnień w otrzymywaniu płatności czy zniszczeń w Twoim mieszkaniu.

 • Kluczowy element – profesjonalna umowa najmu
 • W tym module nie tylko otrzymasz gotową, profesjonalną i przygotowaną przez prawników umowę najmu, której sam używam, ale omawiając ją dokładnie dowiesz się także na jaki okres czasu podpisać umowę, od jakiego miesiąca do jakiego (tak, miesiąc ma znaczenie), jak rozliczać się z najemcą, czy chociażby jaką datę ustalić za termin płatności (to ma większe znaczenie niż myślisz).

Dzień III (niedziela): godz. 9:00 – 14:30

 • Marketing Twojego mieszkania pod wynajem
 • Dowiesz się gdzie rozmieszczać swoje ogłoszenia o najmie (i jak sprawić aby były bardziej widoczne), żeby przyniosły Ci największą możliwą liczbę zainteresowanych. Dodatkowo otrzymasz nawet gotowe treści moich ogłoszeń, żebyś miał na ich podstawie gotowy szablon ogłoszenia, które rok w rok zapewnia mi stały przypływ nowych najemców. Zobaczysz też jakie zdjęcia nieruchomości daję w swoich ogłoszeniach i dlaczego właśnie takie (nieintuicyjna wskazówka, ale bardzo skuteczna).

 • Jak prezentować mieszkanie potencjalnym najemcom
 • Odpowiedni marketing Twojego mieszkania to nie wszystko. Jest jeszcze kilka rzeczy, które możesz zrobić bezpośrednio przed i podczas spotkania z Twoim potencjalnym klientem, żeby zwiększyć jego chęć na zamieszkanie właśnie w Twoim mieszkaniu (jeśli oczywiście dany klient Ci przypasuje).

 • Jak wybrać odpowiedniego najemcę, z którym będzie Ci się dobrze współpracować.
 • Wprowadzając w praktykę wiedzę z poprzednich modułów nie powinieneś narzekać na brak chętnych na Twoje mieszkanie – teraz na głowie będziesz miał wybór tego jednego odpowiedniego.

  W tym module dowiesz się na co zwracać uwagę u Twojego potencjalnego klienta, jak sprawdzić jego „dłużnicze skłonności” oraz jakie 3 kluczowe pytania mu zadać, żeby bardzo skutecznie go „prześwietlić” i przewidzieć jakim będzie najemcą.

 • Zarządzanie najmem – jak być dobrym i jednocześnie szanowanym właścicielem.
 • Dowiesz się jaką postawę przyjąć i jak postępować, żeby Twoi najemcy byli zadowoleni z waszej współpracy i czuli się u Ciebie komfortowo, ale jednocześnie płacili Ci na czas i szanowali Twoje mieszkanie.

 • Jak zmniejszyć pustostan przy zmianie najemców.
 • Poznasz jeden sprytny sposób (za który Twoi najemcy będą Ci nawet wdzięczni), żeby przy zmianie najemców ograniczyć do minimum liczbę dni pustostanu. Przy zastosowaniu tej metody liczba dni pustostanu będzie najczęściej wynosiła 0, dzięki czemu Twoje mieszkanie – nawet przy rotacji najemców – będzie dla Ciebie zarabiało przez pełne 12 miesięcy w roku.

I co o tym sądzisz?

Program, który czytałeś zawiera pełny i kompletny zestaw praktycznej wiedzy, która pomoże Ci praktycznie od 0 z sukcesem inwestować w nieruchomości. Zresztą jak sam mogłeś zobaczyć – bez znaczenia czy kupno Twojego pierwszego mieszkania pod wynajem ciągle przed Tobą, czy posiadasz ich już kilka – udział w tym szkoleniu nauczy Cię odpowiedniego postępowania na każdym etapie inwestowania i zarządzania inwestycją w nieruchomości mieszkaniowe pod wynajem.

Jaka jest cena szkolenia?

Wierzę, że zgłębiając wszystko czego nauczysz się na szkoleniu (i realnie wykorzystując w procesie inwestowania), sam z czasem stwierdzisz, że udział w nim był absolutnie bezcenny i nie da się go wycenić.

Jednak póki co cena za udział w szkoleniu „Jak inwestować w nieruchomości mieszkaniowe pod wolność finansową” wynosi 4995 zł, czyli kwotę, która najprawdopodobniej zwróci Ci się WIELOKROTNIE już przy pierwszym zakupie nieruchomości przeprowadzonym zgodnie z nowym – poznanym na szkoleniu – schematem postępowania.

W cenę szkolenia wliczone są przerwy kawowe. Cena nie obejmuje wyżywienia ani noclegu.

Jeśli chcesz zjawić się na szkoleniu ze swoją drugą połówką - partnerem lub małżonką/małżonkiem - co jest jak najbardziej zasadne, bo ciężko inwestować np. rodzinne oszczędności w coś czego druga strona nie rozumie - to zamiast kupować drugą wejściówkę wystarczy, że dopłacisz tylko 800 zł kosztów organizacyjnych.

UWAGA: powyższa opcja NIE dotyczy tzw. osoby towarzyszącej (czyli np. kolegi, brata itp.). Chodzi wyłącznie o Twojego życiowego partnera/partnerkę bo to z nim/nią będziesz realnie inwestował (lub przynajmniej przy jego/jej przyzwoleniu albo wsparciu).

"Skąd mam pewność, że po szkoleniu będę wiedział jak w praktyce wykorzystać tę wiedzę?"

Słuszne pytanie.

Jak widziałeś po planie szkolenia, przejdziesz na nim kompletną drogę od A do Z przez wszystkie etapy inwestowania. Jednak pozostaje kwestia czy będę w stanie dobrze przekazać Ci całą tę wiedzę i czy wszystkiego tego naprawdę się na nim nauczysz.

W końcu nierzadko natrafia się na szkolenia, które tylko dużo obiecują i wyglądają zachęcająco, a w rzeczywistości nie dają żadnej konkretnej wartości i wiedzy.

Dlatego na poprzednich 2 edycjach tego szkolenia poprosiłem uczestników, aby dali znać co o nim sądzą i jakie są ich wrażenia/spostrzeżenia.

Sam zobacz:

„Stosunek jakości do ceny jest świetny... Mam porównanie bo byłem też na innych szkoleniach z nieruchomości i tu jest super konkret i naprawdę bardzo dobra wiedza"

„Polecam! Kto chce inwestować w nieruchomości – od tego trzeba zacząć."

„Szkolenie jest świetne bo jest bardzo praktyczne"

„Zapłaciłbym 2 razy tyle"

„Bezcenna wiedza"

„Rzeczowe, bardzo dużo wiedzy praktycznej zostało przekazane. Super, mi się bardzo podobało. Polecę każdemu."

„Jesteśmy poprowadzeni za rękę"

„Inwestycja, którą wydaje się na takie szkolenie… nie można jej ocenić, bo jest bezcenna"

„Marcin nas uczył nie jak mieć nieruchomość albo pieniądze, tylko jak mieć nieruchomość i pieniądze"

„To szkolenie pozwoliło mi usystematyzować plan działania"

„To jest chyba jedno (szkolenie) z wiedzą najbardziej skondensowaną jaką do tej pory spotkałem. Rzadko się takie szkolenia zdarzają"

„Potrafi też przejść do najdrobniejszych detali"

„Bez wodolejstwa, jest to praktyk, gorąco polecam"

„Jestem pod wrażeniem… i uczę się od Marcina"

„Emocje we mnie buzują… jeszcze kipią… wrażenia są super"

„Zarówno nacisk na szczegóły, jak i na ogólne fundamentalne zasady jest w tym szkoleniu bardzo fajny"

Gdybyś miał zobaczyć tylko jedną opinię, to polecam tę:

Jednak gdybyś mimo takich opinii uczestników miał jeszcze jakieś obawy, to pamiętaj, że masz moją:

100% GWARANCJĘ SATYSFAKCJI:

gwarancja satysfakcji

Czyli na tej inwestycji nie możesz stracić, bo albo szkolenie Ci się spodoba albo otrzymasz pieniądze z powrotem.

Trochę spraw organizacyjnych

Spodziewany czas odbywania się szkolenia: jesień 2017

Spodziewane miasto: Warszawa

Co to znaczy "spodziewane"? Że wszystko zależy od liczby uczestników i pasujących im terminów, bowiem nie prowadzimy już otwartych zapisów na to szkolenie - aby się na nie dostać trzeba aplikować. Wszystko po to, żebym i ja i Ty mieli pewność, że wyciągniesz z tego szkolenia jak najwięcej, że naprawdę Ci się przysłuży i będziesz otoczony osobami o różnym stopniu doświadczenia w porównaniu do Twojego.

Z moich obserwacji z takiego szkolenia wyciąniesz zdecydowanie najwięcej, bo nawet podczas przerw i luźnych pogawędek z innymi uczestnikami, zawsze będziesz mógł się sporo dowiedzieć od innych i być może samemu podzielić czymś dla nich interesującym.

Dlatego jeśli chcesz wziąć w nim udział, napisz do nas emaila na adres biuro@polskirentier.pl pisząc w nim:

Gdybyś miał wątpliwości czy pytania odnośnie szkolenia lub tego, które szkolenie wybrać - także pisz śmiało. Najlepiej razem z powyższymi informacjami. Wtedy będę w stanie dużo lepiej Ci coś doradzić.

Jak wspominałem - szkolenie jest w 100% kompletne, więc nawet jeśli nigdy nie miałeś absolutne żadnych doświadczeń z wynajmem czy kupowaniem nieruchomości, ono także jest dla Ciebie, więc pisz śmiało.