W kilka godzin zdobądź spostrzeżenia i doświadczenia jakich większość nie zdobędzie przez lata

Jak w domowym zaciszu DOŚWIADCZYĆ
inwestowania w nieruchomości?

Jeśli chciałbyś bez żadnego ryzyka, w przyjemny sposób, w domowym zaciszu zdobyć doświadczenie z inwestowania w nieruchomości, spostrzeżenia i wnioski, których zebranie normalnie zajmuje lata i dziesiątki tysięcy złotych, mam dla Ciebie coś idealnego.

Prawdopodobnie najefektywniejszą i najszybszą formę edukacji (o potwierdzonej naukowo skuteczności) z dziedziny, która może dać Ci prawdziwą i trwałą wolność finansową – z inwestowania w nieruchomości.

Tą formą edukacji jest…

Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier", w której wcielasz się w rolę inwestora w nieruchomości i jednym z Twoich głównych celów jest osiągnięcie rentierstwa – czyli stanu, w którym Twoje pasywne przychody przewyższają koszty życia.

Spód pudełka gry

Jak osiągnąć w niej rentierstwo?

Tak jak w życiu - odpowiednio decydując w co inwestować w każdej turze swój czas i pieniądze.

W prawdziwym życiu też najczęściej najmocniej ogranicza Cię czas i pieniądze, więc właśnie masz okazję nauczyć się zarządzać nimi jak profesjonalny inwestor.

I nie muszę Ci niczego mówić ani tłumaczyć – SAM wszystkiego się nauczysz podczas grania. W miarę jak będziesz coraz lepiej zauważał co wpływa na co i w jaki sposób, poznawał możliwości i rodzaje sytuacji, które mogą Cię spotkać na Twojej inwestycyjnej drodze (oraz jak się przed nimi zabezpieczyć lub wykorzystać je na swoją korzyść) – uzyskasz najlepszą lekcję inwestowania jaką można zdobyć w tak krótkim czasie.

Okazje mieszkaniowe i wypadki, które spotkasz na kartach gry są wzorowane na prawdziwych zdarzeniach, z którymi miałem styczność. Dzięki temu będzisz mógł wykorzystywać doświadczenie zdobyte w grze, w prawdziwym życiu podczas realnych inwestycji.

Z czego składa się gra

Pudełko gry

Max liczba graczy to 6, a średni czas rozgrywki przy rozgrywce przyspieszonej wynosi 1-1,5 h, a przy rozgrywce pełnej 1,5-3h.

Jak wygląda rozrywka

Trzon rozrywki polega na tym, że na początku każdej tury, każdy z graczy ma 3 punkty czasu reprezentujące Twój wolny czas. To na co przeznaczysz te punkty zależy tylko od Ciebie.

Możesz je wydać m.in. na:

Każda z tych rzeczy rodzi inne efekty i w jednej sytuacji może się okazać dla Ciebie najlepszą możliwą decyzją, a w innej największym hamulcem.

Dzięki grze możesz bez podejmowania żadnego realnego ryzyka i kosztów przekonać się jakie Twoje działania (lub całe ich kombinacje) i kiedy są jednym, a kiedy drugim, jakie efekty rodzą i z jakim ryzykiem się wiążą.

Bo jak się pewnie domyślasz – nie zawsze wszystko będzie szło różowo. Jeśli się odpowiednio nie zabezpieczysz narażasz się na różne nieprzyjemne, występujące losowo zdarzenia, które mogą kosztować Cię sporo pieniędzy i opóźnień na Twojej drodze do rentierstwa.

I to jest prawdziwe zarówno w życiu, jak i w grze.

Tylko, że w grze możesz w ciągu kilku godzin doświadczyć (lub podpatrzeć jak spotykają innych) ich dziesiątki i zobaczyć jak się przed nimi zabezpieczyć lub co minimalizuje ich wpływ.

W normalnym życiu – te wydarzenia są rozłożone na lata i kosztują Cię realny czas i pieniądze.

Dlatego przysiadając do gry razem z innymi (lub samemu) możesz w ciągu zaledwie kilku godzin zrobić symulację i zdobyć doświadczenie, które…

…normalnie zbierałbyś LATAMI!

Tutaj tkwi właśnie potęga gier edukacyjnych. Wykorzystaj ją i w ciągu godzin zdobądź doświadczenie, spostrzeżenia i wnioski, które normalnie zyskałbyś po latach inwestowania.

Oszczędź sobie setek godzin i dziesiątki tysięcy złotych, jakie mogą kosztować Cię prawdziwe inwestycje jeśli zabierzesz się za nie bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

A te możesz teraz zebrać tanio, szybko i prosto w domowym zaciszu bawiąc się jednocześnie z innymi.

Ile to kosztuje?

A na ile wyceniłbyś narzędzie edukacyjne, które w ciągu kilku godzin jest w stanie dać Ci wiedzę, doświadczenia i spostrzeżenia warte LATA Twojego czasu i dziesiątki tysięcy złotych?

Wiem, że się powtarzam z tymi latami, ale po to m.in. powstała ta gra – by zaoszczędzić Ci ten czas i pieniądze. Byś nie musiał ich przeznaczać na naukę na błędach, tylko być mógł je popełnić wszystkie w domu na planszy i zacząć inwestować z dużo większym sukcesem.

Dlatego cena tej gry edukacyjnej to 297 zł

Przesyłka na terenie Polski jest gratis - jeśli gra ma być wysłana poza Polskę, napisz do mnie przed zamówieniem na biuro@polskirentier.pl aby poznać cennik.

Jak na grę planszową 297 to całkiem spro. Jednak jak na narzędzie edukacyjne z inwestowania nieruchomości (którym "Polski Rentier" jest dużo bardziej niż grą) i zysk, który Ci może przynieść - śmiesznie mało.

Bez znaczenia więc czy:

wierzę, że ta gra jest dla Ciebie i znajdziesz w niej bezcenną lekcję. Lekcję, którą zapamiętasz na długo, bo nie będziesz się jej uczył na pamięć, tylko w bezpiecznej symulacji PRZEŻYJESZ ją na własnej skórze.

Jeśli to brzmi dla Ciebie dobrze, to uzupełnij teraz formularz poniżej, opłać zamówienie na następnej stronie i… życzę miłej zabawy.

Zabawy zaprojektowanej tak, by doprowadzić Cię do pełnej wolności finansowej w realnym życiu.


Tak, poproszę o edukacyjną grę planszową
"Polski Rentier"

Adres, na który ma zostać Ci wysłana gra.

Przesyłka na terenie Polski jest gratis - jeśli gra ma być wysłana poza Polskę napisz do mnie przed zamówieniem na biuro@polskirentier.pl aby poznać cennik.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin. Zgadzam się, by mój adres email został dodany do listy mailingowej.