Jedyne w Polsce (i ostatnie przewidywane) otwarte szkolenie Marcina Matuszewskiego - podróżnika, żeglarza, milionera i rentiera wynajmującego mieszkania ponad 500 najemcom w 3 krajach:

DROGA RENTIERA

JAK W ZALEDWIE 2 LATA OSIĄGNĄĆ PEŁNĄ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ I CZASOWĄ?

droga-rentiera-logo-BIG

CZYM JEST "DROGA RENTIERA"

To jednodniowe szkolenie z Marcinem Matuszewskim, na którym dowiesz się jak zbudować dodatkowe źródło comiesięcznego dochodu.

Źródło o wiele stabilniejsze i pewniejsze niż to, które masz teraz. Dzięki temu będziesz mógł w końcu przestać obawiać się o różne nieszczęśliwe wypadki czy finansową przyszłość swoją i swojej rodziny.

Źródło, które możesz prosto skalować i powiększać tak mocno, jak tylko zechcesz. Dzięki temu będziesz mógł podnosić swój standard życia do takiego poziomu, jaki tylko uznasz.

Przestaną Cię bowiem blokować czynniki, na które nie masz wpływu jak np. sytuacja rynkowa, stopy procentowe, kurs złotówki, humory szefa, polityka korporacji, humory klientów, działania konkurencji itp.

Źródło, na którego utrzymanie wystarczy przeznaczyć tylko kilka dni lub tygodni (zależnie od skali) w roku. Dzięki temu w końcu uwolni się czas, który teraz przeznaczasz na zarabianie pieniędzy w obecnej formie.

Pieniądze i ich zarabianie przestaną Cię ograniczać. Nie będą powodowały, że dla utrzymania siebie i rodziny będziesz musiał poświęcać inne wartości - czas z małżonkiem, dzieckiem, bliskimi, swoje pasje, inne talenty, zdrowie, działać wbrew swoim zasadom itp.

To rozumiemy przez prawdziwą finansową wolność.

Celem szkolenia jest nauczenie Cię jak możesz w zaledwie 2 lata osiągnąć taki rodzaj wolności.

Jak to możliwe?

Da się to zrobić za pomocą odpowiedniego inwestowania w nieruchomości - profesjonalnego inwestowania w najem mieszkań.

Chyba każdy ma jakieś skojarzenia z nieruchomościami i często już wyrobioną opinię na ich temat. Niestety wyrobioną najczęściej na podstawie obserwowania lub doświadczania na własnej skórze efektów amatorskiego wynajmowania mieszkań - często bez żadnych zasad, przygotowania, wiedzy i narzędzi.

Na szkoleniu zresztą sam zobaczysz jak kompletnie inaczej inwestuje i wynajmuje nieruchomości osoba, która zbudowała za ich pomocą wolność finansową i nauczyła tego wielu swoich studentów.

Zresztą sam fakt, że Marcin wynajmuje mieszkania ponad 500 osobom już jest wystarczający, żeby stwierdzić, iż musi mieć na to sporządzony dokładny i powtarzalny system.

System, który pozwala mu:

 • Pozyskiwać nieruchomości na niewiarygodnych warunkach.
 • Sprawiać by najemcy ustawiali się po nie w kolejce.
 • Sprawiać by najemcy zachowywali się wzorowo - płacili na czas, szanowali mieszkanie itp.
 • Maksymalnie zautomatyzować cały proces zarządzania najmem, tak żeby nie zabierał czasu właściciela.
 • Wykorzystywać mało znane dźwignie zwiększające jeszcze dodatkowo na wielu polach dochodowość każdego mieszkania.

Zresztą pomyśl - gdyby Marcin miał np. takie problemy z najemcami, o których zazwyczaj mówią inwestorzy-amatorzy (niszczenie mieszkania, niepłacenie), to przy takiej ilości mieszkań i najemców w mgnieniu oka zostałby bankrutem.

Zamiast tego dzięki swoim mieszkaniom stał się milionerem żeglującym po świecie.

Wszystko dzięki powtarzalnemu systemowi, który opracował.

Systemowi, który pozwala nawet przy zwykłej pensji zbudować bogactwo i wolność finansową.

Pytanie tylko czy otworzysz się na tę wiedzę.

Wiedzę, którą zamierza podzielić się ostatni raz.

DLA KOGO JEST "DROGA RENTIERA"?

Ważne: to szkolenie NIE jest tylko dla miłośników i znawców nieruchomości. Nieruchomości są tylko wehikułem, który ma doprowadzić Cię do większego celu: pełnej wolności czasowej i finansowej.

Dlatego to czy posiadasz już w swoim portfelu wiele mieszkań, czy ani jednego i nie wiesz na ich temat niczego włącznie z tym czy w ogóle warto w nie inwestować - to nie robi żadnej różnicy.

Żadna wcześniejsza wiedza czy doświadczenie na temat nieruchomości nie są potrzebne.

Kryterium czy to szkolenie jest dla Ciebie czy nie, jest Twoja sytuacja życiowa i pragnienia.

Przez sytuację życiową rozumiem, że posiadasz obecnie jakieś źródło dochodu, które pozwala Ci co miesiąc oszczędzać - nawet małą - kwotę.

Przez pragnienia rozumiem... najprościej to pokazać na przykładach. Gdy Marcin prosił klientów poprzednich edycji "Drogi Rentiera" o napisanie dlaczego się do niego zwrócili po pomoc, 3 grupy powtarzały się najczęściej:

 • PRZEDSIĘBIORCY, którzy chcieli móc wyjechać w końcu na wakacje (i to najlepiej wiele razy w ciągu roku) ze spokojną głową i bez obaw, że coś się zawali. Pragnęli pozbyć się w końcu stresu wynikającego z prowadzenia firmy, ciągłej niepewności dochodu i mieć więcej czasu dla siebie.
 • RÓŻNI SPECJALIŚCI (np. lekarze, księgowi, prawnicy, programiści) oraz pracownicy kadry zarządczej, którzy pragnęli mieć po prostu więcej wolnego czasu i zabezpieczyć się na różne wydarzenia - zwolnienie, niemożność wykonywania zawodu, sytuacje losowe.
 • OSOBY ZATRUDNIONE NA ETACIE, które chciały podnieść swój standard życia, żeby przestać sobie ciągle odmawiać pewnych rzeczy oraz które chciały spróbować czegoś nowego, odnaleźć swoje powołanie, inne talenty, założyć bez obaw własną firmę itp.

Te 3 grupy powtarzały się najczęściej, ale to tylko przykłady bo szkolenie jest dla każdego, kto pragnie po prostu:

 • Mieć więcej wolnego czasu, gdyż obecnie poświęca go zbyt dużo swojej obecnej pracy / firmie
 • Zyskać większą stabilność i pewność dochodu na tu i teraz, żeby nie martwić się o pieniądze
 • Zabezpieczyć finansowo przyszłość swoją i swojej rodziny
 • Zyskać możliwość realizowania swoich zainteresowań, próbowania nowych rzeczy, odnajdywania pasji

Jeśli tli się w Tobie przynajmniej jedno z tych pragnień - zapraszam. To szkolenie jest dla Ciebie.

KIM JEST PROWADZĄCY - MARCIN MATUSZEWSKI?

Rentier od 29. roku życia dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Obecnie w zarządzanych przez niego mieszkaniach mieszka ponad 500 najemców.

Autor książki “Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową inwestując w nieruchomości” wydawnictwa Onepress.

Właściciel mieszkań (od kawalerek po budynki mieszkalne), kamienic oraz pensjonatów nad morzem w łącznie 3 różnych krajach (w tym w Polsce). Idealny przykład historii "od zera do milionera".

Nie posiadał żadnego spadku, żadnych znajomości. Całe swoje nieruchomościowe imperium budował od niczego krok po kroku. Na swoją pierwszą kawalerkę wziął kredyt, a resztę potrzebnych pieniędzy pożyczył.

Jakim więc cudem był w stanie w ciągu kilku kolejnych lat stać się milionerem dzięki nieruchomościom? Tego właśnie nauczysz się na jego szkoleniu.

Pragnie aby w Polsce jak najwięcej ludzi mogło cieszyć się - na razie ekskluzywnym - statusem rentiera. Aby jak najwięcej rodzin nie musiało już martwić się o to z czego będą żyć za miesiąc, nie musiały martwić się o swoją emeryturę, sytuację na rynku, stabilność swoich dochodów, zatrudnienie, sytuację w swojej firmie.

Jeden z najskuteczniejszych prywatnych inwestorów, który jak każdy zaczynał od pierwszej transakcji. Jego wystąpienia są pełne emocji i konkretów, posiada naturalny dar do przekazywania skomplikowanej wiedzy w prosty i zrozumiały sposób.

Marcina poznasz najlepiej na samym szkoleniu, ale gdybyś jeszcze nigdy nie miał z nim kontaktu, to tutaj jest krótki, 4-minutowy wywiad, którego udzielił podczas konferencji "Tylko dla Orłów" na której był prelegentem:
&nbsp

Marcin-wyklad
ksiazka_okladka

HARMONOGRAM SZKOLENIA

Sobota 8.12.2018

Start  08:30

Otwarcie rejestracji

Nie musisz niczego mieć ze sobą - wystarczy, że przy sekcji rejestracji podasz swoje imię i nazwisko (oraz osoby towarzyszącej jeśli z kimś będziesz), a my odnajdziemy Cię/Was na liście uczestników.

Godz.  10:00 - 11:10

Rozpoczęcie szkolenia i pierwszy moduł

Zaczynamy punktualnie. W tej części dowiesz się m.in.

 • Dlaczego inwestować akurat w nieruchomości? A jeśli już, to w jakie?
  Poznasz wszystkie (także te niewidoczne z „zewnątrz”) korzyści płynące z inwestowania w nieruchomości, których nie dadzą Ci inne aktywa (akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne itd.). Dowiesz się także dokładnie w jaki rodzaj nieruchomości inwestować (mamy przecież grunty, nieruchomości komercyjne, mieszkaniowe) – sama ta jedna informacja może zaoszczędzić Ci OGROMNYCH pieniędzy i czasu, bo mnóstwo ludzi inwestuje je w rzeczach, które tak naprawdę nie dają im tego, czego chcą.


 • „A co jeśli…”
  Nieruchomości mają Cię utrzymywać przez resztę życia i dawać Ci stabilność, poczucie bezpieczeństwa i wolność, więc jeśli chodzą Ci po głowie jakieś pesymistyczne czy nawet apokaliptyczne scenariusze, to w tym module poznasz odpowiedzi na wszystkie swoje wątpliwości i obawy.


 • Jaki system inwestowania we własność pozwoli Ci przy tych samych zasobach (czas, pieniądze) najszybciej zbudować wolność finansową.
  Poznasz gotowy system budowania swojej wolności finansowej za pomocą odpowiedniego kupowania mieszkań na wynajem. Dowiesz się jak to robić aby możliwie najszybciej (także przy ograniczonej gotówce na inwestycje) zbudować rentierstwo. Podpowiedź: kluczowym elementem tej strategii jest maksymalne wykorzystanie pewnych 3 dosyć mało znanych dźwigni.

Godz.  11:10 - 11:30

Sesja pytań do Marcina

Jeśli będziesz miał jakieś pytania czy wątpliwości do tego, co tłumaczył Marcin, tutaj możesz śmiało go o to zapytać.

Godz.  11:30 - 11:45

Krótka przerwa

Np. na przejrzenie notatek, rozmowy z innymi uczestnikami, rozmowy z członkami zespołu Marcina (niektórzy to też już rentierzy), wymianę zdań, networking, toaletę, napoje, ciastka.

Godz.  11:45 - 13:00

Drugi moduł szkoleniowy,

w którym dowiesz się m.in.

 • Czym jest druga strategia inwestowania (podnajem) i kiedy sprawdza się najlepiej?
  Poza kupowanie nieruchomości na własność i ich wynajmowaniem, możesz je jeszcze podnajmować – czyli wynająć od kogoś mieszkanie taniej, aby następnie wynająć je komuś drożej. I ta różnica między przychodem od najemcy, a tym co płacisz za wynajem właścicielowi mieszkania stanowi Twój zysk.

  Czy to naprawdę działa? Kiedy najlepiej stosować podnajem? Jak WIELOKROTNIE zwiększa tempo i ułatwia Ci kupowanie najlepszych mieszkań na własność (robi to na kilka sposobów)? Tego wszystkiego dowiesz się w tym module. Jeśli w pełni zrozumiesz podnajem i zaczniesz go odpowiednio wykorzystywać, to niewyobrażalnie przyspieszy Twoją drogę do rentierstwa.


 • Jak wygląda 5-stopniowa formuła inwestowania w podnajem?
  Cała inwestycja w podnajem sprowadza się tak naprawdę do powtarzania 5 kroków, które tutaj odkryjesz. Wystarczy tylko, że opanujesz każdy z nich i będziesz je… powtarzał. Tutaj naprawdę nie trzeba żadnej kreatywności – to prosta i konkretna procedura, której wystarczy się trzymać, a z każdą powtórką Twój comiesięczny zysk będzie się powiększał.


 • Jak skutecznie i realnie zaplanować swoją drogę do rentierstwa [ćwiczenie]
  W tej części będziesz już widział jak wygląda z lotu ptaka cały system inwestowania. Znając go i wykorzystując swoją świeżo zdobytą wiedzę na temat działania pewnych dźwigni, nieruchomości i możliwości zaprojektujesz Twoją własną drogę (w Twojej sytuacji życiowej) do pełnej wolności finansowej.


 • Jak znaleźć idealną nieruchomość do kupienia na własność?
  Mając już wszystkie niezbędne informacje o działaniu nieruchomości i znając system inwestowania oraz własną ścieżkę przejdziemy do bardzo drobnych szczegółów jak w powtarzalny sposób stwarzać PRAWDZIWE okazje do kupienia, czyli jak kupować:
  1. Mieszkania w takiej lokalizacji i o takich parametrach, że Twoi najemcy będą się o nie bić, a Ty nie będziesz się martwił o pustostany.
  2. Jednocześnie mieszkania w cenach, o których pośrednicy nieruchomości mówią “Gdybym wiedział, że za tyle pójdzie, to sam bym kupił.” (Dosłowne słowa jednego z pośredników będącego świadkiem jak Marcin kupował mieszkanie).
Godz.  13:00 - 14:30

Dłuższa przerwa

Przerwa obiadowa. Jednak jako, że obiad jest we własnym zakresie możesz przeznaczyć ten czas na cokolwiek (obiad, przejrzenie notatek, rozmowy z uczestnikami szkolenia lub zespołem Marcina, wymianę zdań, networking, toaletę).

Godz.  14:30 - 16:00

Trzeci moduł szkoleniowy,

w którym dowiesz się m.in. :

 • Jak negocjować kupno mieszkania.
  Poznasz słynny proces negocjacji Marcina - krok po kroku. Ostrzegamy jednak - prawdopodobnie się zdziwisz gdy go zobaczysz (podczas tego modułu Marcin spontanicznie negocjuje na żywo z jednym z uczestników). Praktycznie zawsze gdy Marcin go pokazuje, spotyka się z niedowierzaniem w stylu “Naprawdę tak robisz?”.

  Tego procesu nie nauczysz się z książek o negocjacjach - jest prawdopodobnie inny niż wszystko, z czym się do tej pory spotkałeś. A to ten sam proces, którego osobiście używa zawsze, gdy kupuje kolejne mieszkanie czy kamienicę. Ten sam, który sprawia, że cena nieruchomości topnieje do poziomu, o którym pośrednicy mówią “Gdybym wiedział, że za tyle pójdzie, to sam bym kupił.” 

  Ważne: to proces, który pozwala Ci w pełni etycznie i przy zadowoleniu sprzedającego kupić jego mieszkanie. Nie polega bowiem na żadnej manipulacji czy trikach negocjacyjnych, tylko w największej mierze na tym, z czego naprawdę wynika cena danej nieruchomości. A gdy to zrozumiesz - będziesz w stanie regularnie kupować mieszkania za stawki niemożliwe do wynegocjowania przez innych.

 • Jak znaleźć idealne mieszkanie na podnajem?
  Wiele osób słysząc jak działa podnajem nie dowierza, że to może się opłacać i nam, i właścicielowi mieszkania. W końcu skoro wynajmuje nam taniej, a my komuś drożej… to czemu sam nie wynajmie od razu komuś innemu drożej?

  W tej części nie tylko poznasz dokładną odpowiedź na to pytanie, ale zobaczyć też szczegółową procedurę jak postępować DOSŁOWNIE krok po kroku, aby znaleźć właściciela, który chętnie odda Ci swoje mieszkanie w podnajem na warunkach, które będą idealne dla was obu.

  Znowu – żadnych czarów-marów, hipnotycznej perswazji, manipulacji, NLP i innych rzeczy. Tylko jasna, w pełni powtarzalna przez każdego procedura, która punkt po punkcie sprawi, że najpierw znajdziesz odpowiednią osobę, a następnie uda Ci się zawrzeć z nią dobrą dla was obu transakcję, która zbuduje Ci comiesięczny pasywny przychód.

Godz.  16:00 - 16:15

Krótka przerwa

Np. na przejrzenie notatek, rozmowy z innymi uczestnikami, rozmowy z członkami zespołu Marcina (niektórzy to też już rentierzy), wymianę zdań, networking, toaletę, napoje, ciastka, zebranie potencjalnych pytań na zbliżającą się sesję pytań i odpowiedzi.

Godz.  16:15 - 16:30

Sesja pytań do Marcina

Jeśli będziesz miał jakieś pytania czy wątpliwości do tego, co wydarzyło się do tej pory na szkoleniu, tutaj możesz śmiało zapytać o to Marcina.

Godz.  16:30 - 18:00

Czwarty moduł szkoleniowy,

w którym dowiesz się m.in. :

 • Jak wybrać odpowiedniego najemcę (proces i zasady)
  Jak się pewnie domyślasz to nie przypadek, że Marcin wynajmuje mieszkania ponad 500 osobom, które płacą na czas i szanują mieszkania, kiedy jednocześnie wiele osób wynajmuje mieszkania zaledwie jednej czy dwóm osobom i skarżą się na niesamowite problemy. Składa się na to wiele czynników, ale w tej części poznasz najważniejszy - proces i zasady wyboru najemcy.

  Istnieje szereg bardzo jasnych zasad i “mini testów”, które jesteś w stanie przeprowadzić podczas krótkiej rozmowy, żeby szybko przekonać się, czy dana osoba będzie rzetelnym najemcą.

  Pomiń je, a wynajmując nawet tylko jedną kawalerkę, prędzej czy później niemal na pewno natrafisz na najemcę, który zamieni całe Twoje mieszkanie w ruinę. Sam pewnie zresztą słyszałeś (lub może nawet doświadczyłeś) wiele tego typu historii.

  Jednak zastosuj zasady i cały proces wyboru najemcy, który poznasz w tym module, a - tak jak Marcin - będziesz mógł mieć nawet setki bezproblemowych najemców, co miesiąc płacących wprost na Twoje konto o wyznaczonej porze.

 • Podsumowanie wszystkich informacji
  Na koniec szkolenia Marcin jeszcze raz wszystko podsumuje i skrótowo przypomni najważniejsze elementy całego systemu, żebyś pamiętał na co zwracać uwagę i jakie stawiać kolejne kroki na drodze do swojej wolności finansowej.

Godz.  19:00 - 22:00

Dodatkowy moduł (dla chętnych) po szkoleniu:

 • Jak OD RAZU przekuć nowo zdobytą wiedzę w kilkuletnie doświadczenie?
  Na sam koniec po szkoleniu (opcja dla chętnych) jeszcze przez 3 h będzie organizowane wspólne granie w specjalną, zaprojektowaną przez Marcina grę-symulację uczącą inwestowania w nieruchomości.

  Pamiętasz jak na jednym z wcześniejszych etapów szkolenia planowałeś swoją drogę do rentierstwa? W tej grze postarasz się je właśnie osiągnąć – i to przy Twoich obecnych rzeczywistych oszczędnościach, miesięcznych dochodach oraz naturalnie ograniczonej ilości wolnego czasu. Dzięki niej w zaledwie kilka godzin możesz zdobyć doświadczenie, spostrzeżenia i wnioski, których zebranie inaczej mogłoby kosztować Cię lata czasu i ogromne pieniądze.

  A tutaj wszystko w bezpiecznych warunkach, gdzie masz Marcina oraz innych rentierów (także absolwentów szkoleń Marcina) do pomocy oraz możesz podglądać innych uczestników i na ich przykładach także obserwować co się sprawdza, a co nie.

TROCHĘ SPRAW ORGANIZACYJNYCH

WAŻNE: Ze względu na przeprowadzkę Marcina do innego kraju, jest to ostatnia przewidziana edycja "Drogi Rentiera".

To szkolenie może się już nigdy więcej nie powtórzyć, więc - mówiąc brutalnie - to może być ostatnia możliwość uzyskania tych informacji. Dlatego zapraszamy podwójnie.

Szkolenie odbędzie się 8 grudnia 2018 (sobota) w Warszawie w AirPort Hotel Okęcie na ul. Komitetu Obrony Robotników 24 (dawniej ul. 17 Stycznia)

Od godz. 8:30 jest otwarta rejestracja, a samo szkolenie zaczyna się punktualnie o 10:00.

Szkolenie kończy się o ok. 18:00, a po nim dla chętnych od 19:00-22:00 będzie możliwość wspólnej gry w edukacyjną grę-symulację Marcina Matuszewskiego „Polski Rentier”.

Szczegółowy harmonogram szkolenia (np. godziny przerw, sesji pytań i odpowiedzi oraz ich długość) może ulec delikatnym zmianom gdyby np. pojawiło się więcej pytań do Marcina.

Nie chodzi przecież o to, żeby sztywno trzymać się za wszelką cenę rozkładu kosztem wszystkiego innego, tylko żebyś wyniósł ze szkolenia i w pełni zrozumiał całą zaprezentowaną wiedzę.

Na szkoleniu będzie catering w ramach przerw (kawa, herbata, ciastka).

Przewidziana jest przerwa obiadowa (obiad we własnym zakresie).

Strój wygodny.

WAŻNE: nie będzie certyfikatów z tego szkolenia.

Marcin ich nie uznaje - wierzy w rzeczywiste rezultaty, a nie dowody wiedzy na papierze. Sam nie skończył nawet studiów.

Spotykamy się na wydarzeniu, żeby poznać system pozwalający każdemu zbudować wolność finansową - nie po to żeby zdobyć papier, który ma coś komuś udowodnić.

Absolwenci szkoleń Marcina udowadniają swoją wiedzę nie kawałkiem papieru, tylko posiadanym majątkiem, portfelem nieruchomości i wolnością czasową.

155461407

BILETY NA SZKOLENIE

Zapisy na szkolenie już się zamknęły. Nie przewidujemy kolejnej edycji, ale gdyby jednak za np. kilka lat Marcin poprowadził ją jeszcze raz, to wpisz swój email poniżej. Powiadomimy Cię o tym.


PARTNERZY BIZNESOWI:

rozwojowiec_logo_mono
×

Zaczekaj! Nie odchodź z pustymi rękami.

Wpisz poniżej swój adres email, żeby otrzymać krótkie wideo Marcina Matuszewskiego, w którym zobaczysz jak o 813% zwiększyć zysk z wynajmu mieszkania